KONST / Litografier / Färglitografi 12156014
nr 1215 6014
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Den gamla ångbåten". Signerad, numrerad 85/360. Motivet: 43x30
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:35:45
3/11 12:44:40
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson